KONTAKT +421 905 322 005 MAPA STRÁNOK
 

Poradíme Vám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Meno:
E-mail:
Správa:

Napíšte číselne výsledok príkladu:
jeden plus tri

 

Dokumenty na stiahnutie

  Airaroma popis
  Aromax brožúra
  Aroslim brožúra
  Katalóg produktov 

Ecoscent

DISKRÉTNY, SILNÝ A  NAPOJENÝ NA VÁŠ SYSTÉM KLIMATIZÁCIE

Praktický systém Ecoscent je určený pre väčšie priestory, ktoré uvítajú diskrétne navoňanie . V  ideálnom prípade ich možno prepojiť s  HVAC systémom, čím sa zvýši účinnosť difúzoru o  celých 50% ( v  porovnaní so šírením vône priamo do vzduchu).

Ecoscent zahŕňa tri druhy náplní – 450 ml, 2l a  5l. Všetko pre spokojnosť a  flexibilitu zákazníka. Umožňuje tak rozšírenie vône do veľkých priestorov alebo niekoľkých zón (vďaka spomínanému HVAC systému). Výstavné haly, casina, kancelárie, letiská alebo veľké hotelové haly už určite našli svojho favorita – Ecoscent.


Modely

Ecoscent r1

Ecoscent r1 je vhodný pre otvorené plochy. Čerpadlo s  difúzorom sa pohodlne vojde do údržbovej skrine. Môže byť umiestnené na stene, alebo v  blízkosti potrubia vzduchotechniky. Systém HVAC sa už potom sám postará o  rozptýlenie vône v  zvolenej oblasti, konzistentne.

Ecoscent r2, r4, r6

Ecoscent r2 – r6 sú rady ako stvorené pre väčšie plochy. Umožňujú využitie viacero difúzorov a  zaisťujú pokrytie rozľahlejších priestorov. S  pripojením na HAVC systém dokážu pokryť až 6  000 metrov kubických.


Vlastnosti

5 l – až päťlitrová náplň

Časovač

Napojenia na HVAC / AC

Voňajte pomocou svojej klimatizácie

Air Aroma vonný olej je rozptýlený v  podobe mikroskopických kvapôčok tlakom filtrovaného studeného vzduchu, procesom známym ako cold – air difúzia. Táto suchá vôňa sa uvoľní do potrubia vzduchotechniky a  pracuje presne podľa želania zákazníka, navonia okolité prostredie.