KONTAKT +421 905 322 005 MAPA STRÁNOK
 

Poradíme Vám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Meno:
E-mail:
Správa:

Napíšte číselne výsledok príkladu:
jeden plus päť

Servis

Servis klimatizačných, chladiarenských a vzduchotechnických zariadení vykonávame v pravidelných termínoch odporúčaných výrobcom a v súlade s vyhláškou z.z. 314/2009. Samozrejme že termíny prispôsobíme v prvom rade Vášmu času a požiadavkám.  Pravidelnou servisnou údržbou klimatizačnych zariadení zabezpečujeme bezproblémový chod ,predlžujeme životnosť a udržiavame najnižšie možné energetické náklady na prevádzku.  Týmto spôsobom predchádzame rapídnemu zníženiu efektívnosti zariadení, skracovaniu životnosti, možným zdravotným problémom užívateľov, k možným výpadkom a havarijným situáciám., ktoré môžu znížiť alebo  obmedziť chod Vašej spoločnosti.

Súčasťou periodického servisu je :

  • kontrola tlaku, tesnosti spojov, obsahu chladiva, kontrola a následné zamedzenie únikov fluorovaných skleníkových plynov, čím prispievame k zvyšovaniu kvality životného prostredia.
  • čistenie teplosmenných plôch  vnútorných a vonkajších jednotiek, kompletná údržba /vyčistenie prachových, pachových, antibakterialnych, antiplesnovych filtrov a ionizatorov.
  • kontrola elektropripojenia a následná skúšobná prevádzka.


*Na požiadanie : revízna sprava k zariadeniam, vedenie servisného denníka.

Servis a údržba vzduchotechniky

  • vymena filtrov, cistenie VZT zariadení, kontrola MaR
  • čistenie vzduchotechnických potrubí otryskavaním  suchym ĺadom