KONTAKT +421 905 322 005 MAPA STRÁNOK
 

Poradíme Vám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Meno:
E-mail:
Správa:

Napíšte číselne výsledok príkladu:
tri plus päť

 

Dokumenty na stiahnutie

  Airaroma popis
  Aromax brožúra
  Aroslim brožúra
  Katalóg produktov 

No Bacteria – Steriwater

Bez baktérií

No Bacteria Steriwater je vedecky testované a  preukázané riešenie na odstránenie baktérií, vírusov a  patogénov z  ovzdušia. Účinne odstráni a  zničí 99,95% baktérií a  vírusov


Prečo používať?

Antibakteriálna

Nao Bacteria Steriwater zabíja škodlivé baktérie a  vírusy, pričom zároveň môže uvoľňovať do ovzdušia jemnú vôňu . Každodenne sme v  kontakte s  miliónmi mikróbov, ako sú baktérie a  vírusy. Väčšina produktov na trhu však nie je dosť silná na to, aby zabila tie najzákernejšie, ale zameriavajú sa na bežné domáce baktérie. No Bacteria Steriwater však zničí okamžite všetky, bez ohľadu na ich typ. No Bacteria Steriwater nielen baktérie okamžite zabíja, ale tiež zastavuje riziko infekcie..

Antivírová

Verejné miesta, ako napríklad letiská, sú bežne veľmi rušné a  riziko rozširovania vírusov je tu extrémne vysoké. Riziko šírenia infekcií, aj chrípky možno však výrazne zmierniť tým, že do vzduchu bude neustále uvoľňovaná práve No Bacteria Steriwater. Hodí sa do všetkých oblastí, kde sa bežne baktérie a  vírusy šíria, napr. priehradky, výťahy, WC, alebo batožinové priestory. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku by mala byť No Bacteria Steriwater skombinovaná práve so zariadením Air Aroma, napr. Aroscent, Aroslim, alebo Ecoscent. Na domáce použitie je No Bacteria Steriwater dostupná i  v  pohodlnom spreji.