KONTAKT +421 905 322 005 MAPA STRÁNOK
 

Poradíme Vám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Meno:
E-mail:
Správa:

Napíšte číselne výsledok príkladu:
päť plus tri

 

Dokumenty na stiahnutie

  Airaroma popis
  Aromax brožúra
  Aroslim brožúra
  Katalóg produktov 

No Smoke. Steriwater

No Smoke Steriwater je vedecky preukázaný antibakteriálny, antivírusový a  zápachy eliminujúci produkt. Účinne odstráni cigaretový dym a  zápach, čo je nielen výhodou pre ľudské zdravie, ale aj pre Vašu okolitú atmosféru, ktorá bude čistá a  svieža.

No Smoke Steriwater je 100% pôvodný japonský produkt vytvorený vysoko ceneným tímom profesorov a  lekárov z  popredných technologických univerzít v  Japonsku.

Je to vedecky testovaný produkt, ktorý je absolútne neškodný pre ľudí, zvieratá a  rastliny. Steriwater eliminuje tabakový dym 100% bezpečne.

Vedecké testy preukázali, že Steriwater dokáže zničiť mnoho chemických látok, ktoré sú hlavnými zložkami tabakového dymu.

No Bacteria Steriwater bola intenzívne testovaná nezávislými laboratóriami. Testy preukázali, že naozaj dokáže odstrániť nekonečné množstvo pachov, včítané zápachov rôznych jedál a  potravín ako aj pachov telesných.


Prečo práve Steriwater?

Odstránenie dymu

No Smoke Steriwater je vedecky preukázaný výrobok profesionálnej úrovne, ktorý dokáže eliminovať cigaretový dym a  zápach. Cigaretový dym sa pre mnohých môže stať veľmi nepríjemnou záležitosťou. Obsahuje v  sebe veľké množstvo chemických a  nebezpečných látok, ako napríklad rôzne toxické plyny, decht, ktoré sa dajú zo vzduchu len ťažko odstrániť. Na trhu existuje celý rad produktov, ktoré sa s  nimi snažia bojovať, mnohokrát však bezvýsledne. Nie sú dosť silné a  intenzívne a  zápach nedokážu odstrániť úplne. No Bacteria Steriwater dokáže nielen to, ale navyše aj neutralizuje vzduch.

Eliminácia zápachu

Formula Steriwater eliminuje nepríjemné zápachy. Odstráni napríklad zápach potravín, telesné pachy, tabakový dym, alebo akýkoľvek iný nepríjemný zápach. Na dosiahnutie najlepšieho výsledku je vhodné ju použiť spoločne s  Air Aroma difúznymi zariadeniami, ako sú napríklad Aroscent, Aroslim, alebo Ecoscent. Na domáce a  cestovné použitie je ale dostupná aj v  pohodlných a  praktických sprejoch.


Ako to funguje?

Cigaretový dym spôsobuje vo vzduchu pre mnohých nielen nepríjemný zápach, ale môže byť škodlivý aj pre naše zdravie, môže dokonca spôsobiť aj dýchacie problémy. Okrem toho chemické látky a  zložky obsiahnuté v dyme. predstavujú veľké zdravotné riziko. No Smoke Steriwater má však vlastnosť rozkladu chemických látok, tieto dokáže odstrániť, cigaretový dym okamžite stratí svoj nepríjemný zápach.