KONTAKT +421 905 322 005 MAPA STRÁNOK
 

Poradíme Vám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Meno:
E-mail:
Správa:

Napíšte číselne výsledok príkladu:
dva plus šesť

 

Dokumenty na stiahnutie

  Airaroma popis
  Aromax brožúra
  Aroslim brožúra
  Katalóg produktov 

Arobalancia – Bez stresu

Prehľad

Čo je to Arobalancia?

No stress – Arobalancia je vedecky preukázaná, stresu uľavujúca Vôňa. Je vytvorená zo 100 % prírodných zelených rastlinných výťažkov a tak redukuje stres a dopomáha ku kvalitnému spánku.

Užite si spokojnú a vyrovnanú atmosféru bez záťaže – Arobalancie. Ideálne pre domácnosti, ale aj do auta, na cesty, alebo do pracovného prostredia.

Vyrobené v Austrálii

No stress – Arobalancia je 100% austrálský produkt vyvinutý dr. Nickolasom Lavidisom BSc (Hons)PhD a docentom Rosemary Einsteinom, za pomoci týmu University os Queensland.

100% prírodný

Arobalancia je prírodná vôňa z  extraktu zelených listov rastlín. Obsahuje tri účinné prírodné rastlinné extrakty s  ľahkou vôňou, pripomínajúce čerstvo pokosenú trávu a zelené listy.

Vedecky preukázané

Formula Arobalancia je výsledkom desaťročného výskumu vykonaného austráskymi biomedicínskými vedcami, ktorí sa zamerali na to, ako znížiť nepriaznivé účinky chronického stresu. Testy ukazujú, že Arobalancia dokáže skutočne stres značne zredukovať.

Prečo práve Arobalancia

Stres

Arobalancia formula je len prirodzený, vedecky dokázaný produkt uľavujúci od stresu.

Každodennému stresu sa môžeme len ťažko vyhnúť. Postupne a často bez povšimnutia, dokáže veľmi negatívne ovplyvniť naše zdravie. Arobalancia obsahuje prírodné výťažky zo zelených rastlín, ktoré sa osvedčili ako najvhodnejšie na vytvorenie pokojnej atmosféry a upokojeniu počas bežných stresových a záťažových situácií.

No stress - Arobalanciaa však nie je sedatívum. Hlavným účinkom je zníženie chronických stresových účinkov bez dopadu na aktuálnu stresovú reakciu, ktorá je zásadná pre naše prežitie.

Spánok

No stress – Arobalancia dopomôže vášmu pokojnému spánku. Stačí niekoľkými stlačeniami postriekať vankúš alebo posteľné prádlo a užiť si dobrú noc a kvalitný spánok. No stress – Arobalancia nemá negatívny vplyv na dobu hlbokého spánku ani nespôsobuje ospalosť človeka, ako ostatné podobné produkty.