KONTAKT +421 905 322 005 MAPA STRÁNOK

 

Poradíme Vám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Meno:
E-mail:
Správa:

Napíšte číselne výsledok príkladu:
šesť plus sedem

Nástenné klimatizácie

ART COOL od LG skrášli vašu domácnosť.Svetovo uznávaný jemný design zaujme vašu pozornosť. Zaplňte váš priestor príjemným chladivým vánkom spolu s kvalitným designom ART COOL LG

Kazetové klimatizácie

Kazetová jednotka LG sa využíva predovšetkým v komerčnej oblasti. Jednotka má príjemný vzhĺad a ponúka mnoho špeciálnych funkcií.

Kanálové klimatizácie

Kanálové jednotky pre skrytú inštaláciu v strope. Jej využitie je vhodné v miestach kde je vyžadovaná združená alebo individuálna klimatizácia pre budovy s väčším množstvom miestností.

Podstropné klimatizácie

Podstropné konvertibilné jednotky poskytujú možnosť v rôznych druhoch inštalácií. V závislosti na tom kolko máte miesta k dispozícií, môžete jednotku namontovať pod strop alebo na podlahu.

Parapetné klimatizácie

májú príjemný vzhľad a ponúkajú mnoho špeciálnych funkcií.Pre štýlové prevedenie, jedinečná funcia čističky vzduchu a jednoduchost ovladania sú parapetne jednotky LG vhodné do ľubovolného priestoru.

Stĺpové klimatizácie

Stĺpové jednotky dokonale splývajú a perfektne ladia s vybavením miestnosti. Prísun čistého a čerstvého vzduchu je zabezpečený vdaka vysokému chladiacemu výkonu a systemu pre čistenie vzduchu.

Multisplit klimatizácie

predstavujú špičkovú kvalitu a dokážu v jednotlivých miestnostiach zabezpečiť prevádzku pri rôznych teplotach a otáčkach ventilátora...