KONTAKT +421 905 322 005 MAPA STRÁNOK
 

Poradíme Vám

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať

Meno:
E-mail:
Správa:

Napíšte číselne výsledok príkladu:
jeden plus štyri
Naša spoločnosť bola založená v roku 2004. Niekoľkoročné skúsenosti a prax sme spojili v silný celok. Takto Vám vieme ponúknuť komplexné služby v oblasti klimatizácie, chladenia a  vzduchotechniky.

Hlavným záberom je oblasť klimatizácie, v ktorej spolupracujeme s poprednými  svetovými lídrami ako sú LG, SAMSUNG, DAIKIN, YORK. Vážny dôraz kladieme na ochranu životného prostredia,  preto nami  ponúkané klimatizačné zariadenia pracujú s plne ekologickým chladivom R410A.  Vývoj v tejto oblasti vytlačil z ponuky predaj energeticky náročných zariadení a plne sú nahradené technológiou s frekvenčnými meničmi s vysokou účinnosťou a minimálnou spotrebou. Štandardom je 36 mesačná záručná doba.

Chladenie zabezpečujeme zariadeniami vyrábané v CZ, pri ktorých sú použité vysokokvalitné, energeticky nenáročné komponenty BITZER, L´UNITE HERMETIQUE. MaR zastrešujeme  značkami Danfoss, Dixell, ELSACO, SCHNEIDER ELECTRIC, MITSUBISHI ELECTRIC, SAUTER, JOHNSON CONTROLS… záručný+pozáručný servis vzduchotechnické jednotky VTS, MaR REMAK.

V oblasti vzduchotechniky spolupracujeme s overenými výrobcami ako sú napr. švédsky  SYSTEMAIR, ďalej ELEKTRODESIGN, MULTIVAC. Rozvody vzduchu Vám vieme ponúknuť podľa Vašich potrieb a predstáv požiadavky sú konzultované s externými projektantmi ktorí nájdu najvhodnejšie riešenie. Následné dodávky  a montáže  sú zastrešené záručným a pozáručným servisom.

Aby sme uspokojili stále vyššie požiadavky zákazníkov  neustále sledujeme trendy aj v oblasti vzduchotechniky. Teraz Vám ponúkame  ako novinku v oblasti vzduchotechniky riešenie spríjemnenia a osvieženia priestorov  pomocou špičkovej technologie AIRAROMA. Jedným z najnovších trendov v tejto oblasti je aroma marketing. Je to séria udalostí, pomocou možného vplyvu vôní na ľudské správanie, stimulovať zákazníkov k nákupu tovaru a služieb, pracovníkov k vyššej aktivite.Touto technológiou Vám urobíme svet príjemnejším, vyberte si z viac jako 300 vôní od sviežich cez exotické, kvetinové, ovocné, prírodné až po potravinové. Viac na stránke.